Zakopane

Zakopane poleca nowoczesne obiekty, o najwyższym standardzie wykonania i obsługi Gości. Zlokalizowane nieco na uboczu od zgiełku miasta, a jednocześnie blisko tatrzańskich szlaków i z dogodną komunikacją do atrakcji Zakopanego, czyni z niego miejsce wypoczynku pożądane przez każdego klienta. Lokalizacja pozwoli na niezmącony niczym wypoczynek, umilony śpiewem ptaków w pobliskim lasku, a widok z okna na majestatyczny Giewont będzie wezwaniem na szlak. Pokoje posiadają bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz TV SAT. Do dyspozycji turystów jest duży ogród z miejscem na grilla, parking i miejsca garażowe.

Apartament
Zakopane pensjonaty oferują niecodzienny, śnieżnobiały wystrój apartamentów. Jest to cudowne miejsce dla osób oczekujących spokoju i relaksu w tym urokliwym zakątku Tatr.
Apartament posiada w sypialnię z łożem małżeńskim, pokój dzienny z rozkładaną sofą oraz łazienkę z wanną i kabiną prysznicową z hydro masażem.
Pokoje
Zakopane noclegi poleca przytulne, eleganckie wnętrza, zapewniające komfortowy wypoczynek  i umożliwiające delektowanie się pięknem górskiego krajobrazu z przestronnego balkonu skierowanego w stronę Tatr.
Pokoje wyposażone są w sypialnię z łożem małżeńskim oraz łazienkę z kabiną prysznicową.
Apartamenty
Wyjątkowo urokliwe „słoneczne” wnętrza rozświetlą pobyt pod Tatrami i pozwolą wypocząć w luksusowych warunkach. Apartament składa się z przytulnej sypialni wyposażonej w  łoże małżeńskie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.