Wypocznij na Mazurach

Olsztyn  miasto, położony jest w środkowej części województwa warmińsko-mazurskiego nad rzeką Łyną, w granicach Pojezierza Olsztyńskiego, które wchodzi w skład makroregionu Pojezierza Mazurskiego i jest podprowincją Pojezierzy Wschodniobałtyckich. Od południowej strony miasto sąsiaduje z Puszczą Napiwodzko-Ramucką.

Wieś Pluski położona jest nad jeziorem Pluszne, najpiękniejszym jeziorem Pojezierza Olsztyńskiego w samym sercu kompleksu Lasów Łańskich, ok. 20 km od Olsztyn noclegi. Zarówno sama miejscowość jak i jej okolice oferują Gościom liczne atrakcje. Dla miłośników aktywnego wypoczynku polecamy spływy kajakowe organizowane przez jedną z miejscowych wypożyczalni sprzętu wodnego, wyprawy rowerowe wyznaczonymi trasami, np. dookoła jeziora Plusznego (32 km). Noclegi Olsztyna zaprasza nad jeziora. Nad Jeziorem Wadąg zaprasza! Oferuje wynajęcie domków letniskowych, przeznaczonego do wypoczynku nad jeziorem. Noclegi umiejscowione w spokojnym miejscu nad jeziorem Wadąg, obfitującym w wiele gatunków ryb. Usytuowany jest na Warmii blisko od Olsztyna. Olsztyn domki warunki klimatyczne oraz krajobrazowe Zielonych Płuc Polski pozwolą na zregenerowanie sił i powrót do codzienności niezwykle wypoczętym. Dodatkową atrakcją jest możliwość jazdy i nauki jazdy konnej .

W najbliższej okolicy:
* jeziora
* plaża, wypożyczalnia sprzętu wodnego: żaglówki, kajaki, rowery wodne
* plaża miejska
* lasy
* Olsztyński Aeroklub i lotnisko
* sklepy: Biedronka, RAST, Żabka, Lewiatan

Możliwość korzystania z:
– basenu
– sauny,
– tenisa
– bilardu,
– atlasu
– rowerów górskich,
– łódek, kajaków, żaglówek
– boisk do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki
– dostępu do stałego łącza internetowego WiFi,

Życzymy Państwu miłego pobytu i wypoczynku

Agroturystyka Warmia i Mazury zaprasza, zwolennicy spokoju znajdą ukojenie spacerując wśród lasów sosnowych zachwycających niespotykaną florą i fauną. Po wysiłku fizycznym i relaksie warto wstąpić do miejscowych lokali.


Możliwość komentowania jest wyłączona.