W Mikołajkach

Noclegi znajdują się pośród mazurskich jezior i lasów. Wypoczynek o jakim Państwo marzycie znajdziecie właśnie tu.

Mikołajki noclegi jest niewielkim miastem położonym w północno – wschodniej części naszego kraju, w województwie warmińsko – mazurskim. Znajduje się nad Jeziorem Mikołajskim, należącym do obszaru tzw. Krainy Wielkich Jezior, w skład której wchodzą niezwykle malownicze tereny z niezliczonymi akwenami wodnymi oraz bardzo atrakcyjne pod względem historycznym. Nazwa miasta wywodzi się od patrona kościoła, św. Mikołaja.

Do najciekawszych zabytków można zaliczyć:

  • Zbudowany w 1840 roku klasycystyczny kościół ewangelicki p.w. Świętej Trójcy wraz z wieżą z 1880 roku.

  • Neogotycki kościół katolicki Matki Boskiej Różańcowej z 1910 roku.

  • Zabytkowa zabudowa miejska z przełomu XIX/XX wieku.

  • Zachowany w stosunkowo dobrym stanie cmentarz żydowski z 1881 roku, do czasów współczesnych zachowało się kilkadziesiąt oryginalnych nagrobków z napisami w języku hebrajskim i niemieckim. Znajduje sie pod patronatem Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego.

  • Liczne domy pochodzące z I i II połowy XIX wieku. 

Mikołajki noclegi nad jeziorem oferuje komfortowe pokoje, świeże powietrze, miła atmosfera, idylla spokoju. domki  usytuowany jest w spokojnej dzielnicy na pograniczu Rezerwatu Łuknajno.

Domki letniskowe nad jeziorem – mikołajki mazury mikołajki lokalizacja w spokojnej nad jeziorem , zapewnia ciszę i spokój podczas wypoczynku, blisko od centrum Mikołajek, w spokojnej dzielnicy.

Mikołajki apartamenty zapraszają na wspaniały wypoczynek w komfortowych warunkach. Każdy pokój oraz apartament posiada własną łazienkę, szafa, stolik, krzesła, szafki, telewizor, lodówka, czajnik, dostęp do Wi-Fi.

Apartamenty posiadają aneks kuchenny i łazienkę
Na terenie posesji  parking.

sposrod duzej bazy noclegowej jako nieliczni posiadamy wlasne nabrzeze z pomostem. Serdecznie zapraszamy do naszego obiektu położonego w samym sercu Mazur, przy Głównym Szlaku Żeglownym, na skraju miasta Mikołajki (w odległości 1000 metrów od centrum). To idealne miejsce nad samym brzegiem Jeziora Tałty dla szukających ciszy, spokoju i wytchnienia od codziennych obowiązków w bliskim kontakcie z naturą, jak również dla aktywnie wypoczywających przez cały rok.

Kalinowe Wzgórze jest doskonałym punktem widokowym, z którego roztacza się niepowtarzalny, widok na panoramę Jeziora Tałty i otaczające go lasy

Atrakcyjne usytuowanie noclegów , bliskość natury – jeziora i lasów oraz Mazurskiego Parku Krajobrazowego, wspaniałe widoki, , domowa atmosfera są gwarancją dobrego wypoczynku.
Spokój oraz komfort w naszym domowym zaciszu gwarantują możliwość wspaniałego wypoczynku.


Możliwość komentowania jest wyłączona.