Ustronie Morskie

Noclegi w Ustroniu Morskim to domki letniskowe, wille, pensjonaty czy apartamenty. Miejscem godnym uwagi jest Skansen Chleba. Obiekt znajduje się na ulicy Kołobrzeskiej, jego wygląd przypomina budynek z XIX wieku, jest pokryty strzechą i wykonany z bali. W skspozycji znajdują się stare maszyny, jakich używano dawniej i były na wyposażeniu w każdym niemal gospodarstwie. Ustronie Morskie znajdują się nad Zatoką Pomorską, w zachodniej części Wybrzeża Słowińskiego. Na wschód od Ustronie Morskie noclegi do morza uchodzi rzeka Czerwona. Organizowane są tu zabawy, gry oraz nauka tańca kowbojskiego. Uczestnicy poza świetną zabawą zdobywają wiedzę o plemionach Indian oraz trudach, jakie znosili pierwsi osadnicy na Dzikim Zachodzie.

Zwiedzają Western Park oglądając tipi (namioty indiańskie), wysłuchują krótkiej historii, oglądają oryginalne stroje oraz narzędzia codziennego użytku. Decydując się na noclegi w Ustroniu Morskim warto także wybrać się na zwiedzanie okolicznych miejscowości na rowerze. Dostępne są odpowiednio przygotowane ścieżki rowerowe, a właściciele domki letniskowe Ustronie Morskie oddają bezpłatnie rowery do dyspozycji gości na czas pobytu. Domki holenderskie nad morzem i dom gościnny zapraszają! Zielone Podwórko to obiekt oferujący noclegi blisko morza (jedyne 7 minut) i blisko centrum Ustronia Morskiego. 
Nowo otwarty obiekt w zacisznej części miasta. Przygotowaliśmy dla Państwa nowoczesne pokoje z łazienkami oraz dużymi lodówkami. Największym atutem każdego pokoju jest osobny zabudowany taras, który tworzy komfort oraz poczucie intymności.
Na każdym piętrze domu znajduje się aneks kuchenny z możliwością przygotowywania posiłków, czajnik, płyta indukcyjna. Dom gościnny z pokojami oraz Domki holenderskie 7 minut do morza, 2 minuty do marketu spożywczego 5 minut do ścisłego centrum Ustronia Morskiego, położenie w zacisznej alejce Kochamy zwierzęta, zapraszamy ze swoimi czworonogami. Jeśli szukasz miejsca na noclegi nad morzem zapraszamy do Ustronie Morskie domki letniskowe i całoroczne.

Ustronie Morskie domki, Ustronie Morskie tanie noclegi, noclegi Ustronie Morskie, Ustronie Morskie apartamenty

Możliwość komentowania jest wyłączona.