Sopot

Planując urlop oraz noclegi nad morzem warto zdecydować się na noclegi w Sopocie. Warto skorzystać z oferty noclegowej gospodarze oferują Sopot noclegi blisko Monciaka słynnego deptaka gdzie życie tętni niemal przez całą dobę. W mieście jest doskonale rozwinięta baza noclegowa, popularne są wille, pensjonaty czy dość popularne w ostatnim czasie apartamenty Sopot. Dzieci będą zachwycone licznymi atrakcjami, ciekawymi miejscami, a rodzice dzięki zabytkom, muzeum czy aquaparku z pewnością nie będą się tutaj nudzić. Miasto posiada najdłuższe w Europie molo o drewnianej konstrukcji. Ten obiekt kojarzy się z Sopotem, tu turyści chętnie robią sobie pamiątkową fotografię.

Ciekawymi zabytkami Sopotu są przede wszystkim:
– Trójmiejski Park Krajobrazowy,
– Zakład Balneologiczny,
– ulica – deptak Bohaterów Monte Cassino o długości 635m.
– Opera Leśna,
– Krzywy Domek.
Co ciekawe coraz więcej gości odwiedza Trójmiasto także zimą. Kolejnym miejscem są gokarty, stadnina koni i możliwość przejażdżki a zimą lodowiska. Ulice pełne kawiarni, restauracji, galerii sztuki, plaża widoczna z wielu miejsc miasta to oddech dla Gdyni i Gdańska po ciężkim dniu, to miasto wypoczynku. Planując noclegi nad morzem całe Trójmiasto cieszy się olbrzymią popularnością. Warto wybrać się tu jesienią, ruch turystyczny jest znacznie mniejszy i ceny są niższe.
Miasto cyklicznie urządza wiele imprez, m. in.: Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Sopocie – Sopot Festival, TOPtrendy, którego organizatorem jest telewizja Polsat, Międzynarodowy Festiwal Literacki Sopot, Festiwal Teatru Polskiego Radia i Telewizji Polskiej Dwa Teatry, Sopot Jazz Festival. To tylko niektóre z wielu imprez, które przyciągają turystów z całej Europy i nie tylko. Ulice pełne kawiarni, restauracji, galerii sztuki, plaża widoczna z wielu miejsc miasta to oddech dla Gdyni i Gdańska po ciężkim dniu, to miasto wypoczynku. Można z portu udać się na Hel, rowerem przez świetnie wytyczone ścieżki rowerowe, które połączone są z innymi miastami i wioskami.

Noclegi sopot

Możliwość komentowania jest wyłączona.