Rodzinne Lato w Aquaparku

Zapraszamy wszystkich rodziców wraz z dziećmi do korzystania z letnich atrakcji w Aqua Parku Zakopane. Zakopane pensjonaty zapraszają.

Już od lipca wszystkie maluchy pokochają „Wodnisie” !!! Ten płytki basenik z ciepłą wodą został wyposażony w dodatkowe urządzenia dwie zjeżdżalnie, oraz interaktywne zabawki: foczka, żółwik i wieloryb. Wszystko z myślą o najmłodszych. Wodnisie z pewnością dostarczą wszystkim wiele radości i mnóstwo zabawy.

Pomyśleliśmy również o starszych pociechach. Na tarasie zewnętrznym tuż przy leżakach został zamontowany Tropikalny Plac Zabaw, stworzony specjalnie dla przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym. Dla nich to nie lada frajda. To fantastyczne urządzenie daje możliwość przemieszczania się pomiędzy czterema wieżami połączonymi pomostem ruchomym, przejściem tunelowym, pomostem stałym i mostkiem linowym. Ponadto składa się z drabinki poziomej, gry kółko i krzyżyk, rury strażackiej, sklepiku, ścianki wspinaczkowej, tablicy rysunkowej, czterech wież zadaszonych oraz dwóch zjeżdżalni.

Nasz plac to alternatywa dla wszystkich, którzy znudzili się wodnymi wojażami, a chcą skorzystać z nowych atrakcji.

Mamy również propozycje dla naszych „łasuchów” – Aqua gastronomia czyli bary i restauracje serwują specjalnie menu dla rodzin z dziećmi.

Zapraszamy do skorzystania z letniej oferty specjalnej

Bilet Rodzinny 2+1/2,5 h za jedyne 96,00 zł oraz

Nowość tego lata całodzienny Bilet Rodzinny 2+1 za jedyne 171,00 zł, to naprawdę maksymalnie tania oferta, a co najważniejsze u nas dzieci to każdy do 16 roku życia !!!!!

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.