Pokoje Gościnne Karpacz

Pokoje Gościnne Karpacz
58-540 Karpacz

Pięknie położone tanie noclegi w Karpaczu dom turystów do korzystania ze wspaniałych widoków na Sowią dolinę oraz Śnieżkę, jakie roztaczają się wprost z okien.

Obiekty położone w Karpaczu Górnym, dawnych Bierutowicach, na przeciwko Świątyni Wang, przy głównym szlaku na Śnieżkę. 840 m.m.p.m. Położenie, klimat, zabytki oraz bogata historia miasteczka sprawiają, że jest to jeden z najpiękniejszych i najatrakcyjniejszych zakątków naszego kraju. się w pięknie położonym zakątku Polski w Karkonoszach u podnóża Śnieżki.

Karpacz ośwodki wczasowe, wypoczynkoe, pensjonaty, wille, apartamenty znajdują się w pięknie położonym zakątku Polski w Karkonoszach u podnóża Śnieżki. Mikroklimat będący osnową tego regionu jest bardzo sprzyjający zdrowiu a góry i lasy zachęcają nas do pieszych wędrówek. Zaletą Karpacza jest cisza i spokój oraz łatwy dostęp do gór. W pobliżu jest szereg stoków narciarskich oraz szlaków turystycznych.

Noclegi w Karpaczu to cisza i spokój oraz łatwy dostęp do gór. W pobliżu jest szereg stoków narciarskich oraz szlaków turystycznych. Położenie, klimat, zabytki oraz bogata historia miasteczka sprawiają, że jest to jeden z najpiękniejszych i najatrakcyjniejszych zakątków naszego kraju.

Do dyspozycji jest również taras z pięknym widokiem na Śnieżkę oraz panoramę Karkonoszy. Możliwe jest również grillowanie na tarasie.  Pokój jest z osobnym wejściem od całego domu.

Noclegi w centrum niedaleko od jednego z najczęściej odwiedzanych kurortów górskich w Polsce. Karpacz określany jest jako perła Sudetów, w związku z czym ściągają tu turyści z całego kraju oraz zza granicy. W sezonie Karpacz tętni życiem towarzyskim i obfituje w liczne atrakcje turystyczne.

Mikroklimat będący osnową tego regionu jest bardzo sprzyjający zdrowiu a  góry i lasy zachęcają nas do pieszych wędrówek i uprawianiu wszelkiego rodzaju sportów.

W każdym pokoju jest

  • telewizor,
  • czajnik elektryczny,
  • lodówka,
  • szafa,
  • stoliczek wraz z pufami.
  •  parking na posesji.

Karpacz ferujemy noclegi w lokalizacji docenianej przez osoby lubiące ciszę, piesze i rowerowe wycieczki, relaks w ogrodzie czy na balkonie z widokiem na góry i tereny zielone.


Możliwość komentowania jest wyłączona.