Ruciane-Nida noclegi

Ruciane-Nida
ul. Słowiańska 2
12-220 Ruciane-Nida

Witamy na stronie pensjonaciku i przystani „GAFEL”

Pensjonacik jak i Przystań zlokalizowane w malowniczej miejscowości Ruciane-Nida stanowią idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. W małej i niekrępującej odległości od centrum i w pobliżu przepięknego jeziora Nidzkiego zapewnia spokojny wypoczynek pozostawiając liczne atrakcje turystyczne w zasięgu ręki. Do Gafla zapraszamy zarówno pragnących spędzić wolny czas na wypoczynku w domowym zaciszu, czy zaciszu przystani jak i gości pragnących poznawać przepiękną okolicę Rucianego wraz ze wszelkimi atrakcjami. Liczne szlaki piesze i rowerowe przecinające Puszczę Piską pozwalają z bliska przyjrzeć się mazurskiej faunie i florze. Spływ kajakowy rzeką Krutynią i Nidką na długo zostaną w pamięci wszystkim, którzy zdecydowali się na tę przygodę. Wymieniając okoliczne atrakcje nie można zapomnieć o Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, Galindii czy Leśniczówce Pranie. Wszystko to nie dalej niż 15-30 minut drogi samochodem od Pensjonaciku. Tyle dla szczurów lądowych. Dla zapalonych żeglarzy jak i amatorów żeglarstwa mamy ofertę czarterów na Przystani Gafel. Tu nad samym brzegiem jeziora Nidzkiego można wypożyczyć sprzęt wodny pozwalający na podziwianie Perły jezior. Tu też można skorzystać z kąpieliska i plaży czy też z noclegu w atrakcyjnym domku na wodzie zbudowanym na samym brzegu jeziora. A wieczorem, po dniu pełnym atrakcji mogą państwo odpocząć przy „mazurskim ognisku” z kijkiem z kiełbasą w dłoni i szantą na ustach.

Całoroczny Pensjonacik „Gafel” to nowiutki, pachnący świeżością obiekt noclegowy położony blisko Jeziora Nidzkiego (150m.) oraz centrum miasta Ruciane-Nida (250m.).

Do dyspozycji naszych gości posiadamy pokoje dwu-, trzy- i cztero-osobowe z centralnym ogrzewaniem i łazienkami, rozmieszczone w segmentach dwupokojowych z dostępem do aneksu kuchennego. W każdym aneksie znajduje się lodówka, czajnik, zlewozmywak oraz naczynia. Pokoje wyposażone w telewizor oraz lampki nocne, umeblowane ręcznie zdobionymi meblami sosnowymi podkreślającymi mazurski charakter pensjonaciku. Przy pensjonacie znajdą państwo „Wiatę biesiadną” wyposażoną w grill i kuchnię gazową. Doskonałe miejsce na przyrządzanie potraw oraz biesiadowanie na świeżym powietrzu z całą rodziną. Mogą też państwo skorzystać z rowerów do czego zachęcają liczne szlaki rowerowe i ich urokliwa okolica.
„Gafel” to również przystań nie opodal pensjonaciku. W której dla gości mamy ofertę skorzystania ze sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki, łodzie wiosłowe).
SERDECZNIE ZAPRASZAMY RUCIANE NIDA NOCLEGI

Możliwość komentowania jest wyłączona.