Noclegi nad Morzem

Noclegi Darłowo
76-150 Darłowo

Darłowo – nadmorskie miasto  powiatu sławieńskiego. Położone nad Morzem Bałtyckim, w dolinie rzek Wieprzy i Grabowej. Znajduje się na Pomorzu Zachodnim. Miasto jest położone na Pobrzeżu Koszalińskim, na obszarze dwóch mezoregionów: Wybrzeża Słowińskiego oraz Równiny Słupskiej. Darłowo posiada dwie wydzielone części miasta: Darłówko i Darłowo. Z powodu rozdzielenia rzeką potocznie rozróżnia się również Darłówko Wschodnie oraz Darłówko Zachodnie.
Darłowo ma swój wyjątkowy klimat i jest kurortem cenionym przez turystów z Polski ja i zagranicy. Atutem tej miejscowości je ok sześć kilometrów szerokich, piaszczystych plaż, sąsiedztwo nadbałtyckich jezior oraz unikalny mikroklimat z dużą zawartością jodu.  W sanatoriach leczniczy się tu schorzenia układu oddechowego, serca, alergie i itp.

Atrakcje w Darłowie

Warto wybrać się na  Starówkę, Zamek Książąt pomorskich i inne zabytki Królewskiego Miasta Darłowa. Z Darłówka można wybrać się  w rejs na duńską wyspę Bornholm lub popłynąć w bliższe rejsy statkami wycieczkowymi, ścigać się motorówkami, czy na „bananach”.
Noclegi blisko morza oraz  jezior Kopań i Bukowo oraz rzek Wieprzy i Grabowej  stanowią raj dla wędkarzy. Można też jeździć konno i uprawiać sporty wodne.  W sezonie niemalże codziennie w Darłówku odbywają się koncerty, festyny, festiwale, zawody. Jest wesołe miasteczko, park linowy oraz wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Zapraszamy do ośrodka

Ośrodek oczekują na Państwa od maja do września.
Do dyspozycji oddajemy:
  • Dwupiętrowy budynek mieszkalny . Każdy wyposażony jest w łazienkę, lodówkę, szafę, oraz telewizor.
  • domki letniskowe  komfortowo wyposażone (dwie sypialnie, aneks kuchenny, salon, telewizja satelitarna n na kartę) dla 4 – 5 osób.
  • Przyczepy campingowe do zamieszkania w czasie letniego wypoczynku z udostępnionym węzłem sanitarnymi.
  • Parking
Ośrodek położony jest około 100 metrów od wejścia na plaże,
Zapraszamy do nowych domków
Od lipca kolejny, piąty domek
Domki składają się z:
  • sypialnii – (łóżko piętrowe: dół 2 osobowe, góra 1 osobowe)
  • pokoju dziennego –
  • aneksu kuchennego – wyposażonego w: mini kuchnkę, lodówkę, zlewozmywak, czajnik elektryczny, itp
  • łazienki – natrysk, umywalka, w.c.
  • taras – przestronny zadaszony
Darłowo noclegi z widokiem na morze, noclegi Darłowo

Możliwość komentowania jest wyłączona.