Noclegi nad morzem

Wakacje to okres, kiedy turyści chętnie wybierają noclegi nad morzem. Polskie wybrzeże oferuje liczne atrakcje, ciekawe zabytki oraz świetnie przygotowaną bazę noclegową. Popularne są całoroczne domki nad morzem dostępne dla 4, 6 a nawet 10 osób. Z takiego rozwiązania korzystają rodziny z dziećmi oraz grupy przyjaciół. Najczęściej na Pomorzu Wschodnim turyści wybierają noclegi Władysławowo.

Latem miasto tętni życiem, odbywają się imprezy, koncerty a plaże są wręcz przepełnione. Kolejnym ciekawym miejsce jest Trójmiasto, zwłaszcza noclegi Sopot i Gdańsk. Te miasta są unikatowe i każde z nich przyciąga inną grupę turystów. W Gdańsku spotkamy miłośników Jarmarku św. Dominika który każdego roku odbywa się na przełomie lipca i sierpnia. Z kolei w Sopocie młodzież szuka noclegi blisko Monciaka. Ten deptak jest tak popularny jak zakopiańskie Krupówki. Ponadto dostępne aquaparki, muzea, centrum nauki i parki linowe to świetne miejsce na rodzinny wypoczynek nad morzem. Idąc dalej na Pomorze Zachodnie noclegi znane jest Darłowo noclegi i pobliskie Dąbki znane jako miasteczko uzdrowiskowe.

W Darłowie główną atrakcją jest Zamek Książąt Pomorskich, doskonale zachowany a także aquapark. Tu można pojeździć na rowerze, ścieżki są bardzo dobrze poprowadzone, trochę przez sosnowy las, wzdłuż plaży i łączą piękne nadbałtyckie miejscowości. W domkach letniskowych właściciele udostępniają rowery miejsce, dla dorosłych, dzieci, foteliki czy wózki. Młodzież chętnie wybiera noclegi w Mielnie, tu są znane kluby, dyskoteki a poza tym baza noclegowa jest odpowiednio rozbudowana. Kolejnymi miejscowościami gdzie warto wybrać się na rodzinny wczasy nad morzem jest Łeba, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Dźwirzyno, Grzybowo, Sarbinowo, Rewal, Dziwnów i wiele innych, które oferują noclegi w apartamentach, domkach, willach czy pensjonatach. Każdy znajdzie coś dla siebie, tak że będzie mógł aktywnie spędzić czas a wakacje będą niezapomniane.


Możliwość komentowania jest wyłączona.