Mazurskie Rozlewisko

Mazurskie rozlewisko jest idealnym miejscem wypoczynkowym w którym otaczać Cię będą lasy, łąki i oczywiście piękne jeziora. Tu odpoczniesz od codziennych obowiązków a także naładujesz baterie do dalszych działań. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy sypialnie oraz apartamenty rodzinne z łazienkami. Serwujemy śniadania na bazie własnych produktów oraz obiadokolacje.

Zapewniamy:

  • ogrodzony, bezpieczny teren
  • plac zabaw dla dzieci (piaskownica, huśtawki, brodzik)
  • wydzielone miejsce na ognisko i grill
  • meble ogrodowe dla Waszego relaksu i wygody posiłki smaczne, syte , przygotowywane tradycyjnie
  • sala bilardowa

BEZPOŚREDNIO Z POSESJI DOSTĘP DO ROZLEWISKA Z POMOSTEM WĘDKARSKIM !!

Na życzenie Gości zorganizujemy
spływy kajakowe
wycieczki rowerowe marsze lub spacery
nordic walking wyprawy na grzyby oraz wiele, wiele innych na Państwa indywidualne życzenie
zajęcia z rękodzieła de’cupage
Dla Państwa wygody polecamy Pakiety 7, 10 lub 14 – dniowe, podczas któych poznają Państwo Żywki i okolice oraz panujące tu zwyczaje….

Mazury agroturystyka zaprasza nad piękne jeziora ale także „kawałek” historii z mnóstwem atrakcji, w najbliższej okolicy znajdują się: Most w Kruklankach, Kanał Mazurski, Wioska Żeglarska w Mikołajkach, Kanał Węgorzewski, Sztynort – pałac Lehndorffów, Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie, Rezerwat Oświn, Rezerwat Wzgórza Piłackie, Mamerki, Kwatera Główna Niemieckich Wojsk Lądowych, Wegorapa, z nurtem rzeki w pełnej symbiozie z naturą, Piramida w Rapie, Twierdza Boyen w Giżycku, Wieża ciśnień w Giżycku, Punkt widokowy – Krzyż Brunona, Mazurskie Safarii – Mazurski Zwierzyniec, Morenowa Stacja Narciarska, Most Obrotowy w Giżycku, Kościół Parafialny w Miłkach – najstarszy kościól na Mazurach, Zamek krzyżacki w Rynie, XIX wieczny wiatrak holenderski w Rynie, Kanał Gizycki, Kanał Łuczański.


Możliwość komentowania jest wyłączona.