Małe Ciche

Małe Ciche  to wspaniała wioska podhalańskich, położona na wysokości około osiemset czterdzieści  m n.p.m. Miejscowość ta położona blisko od Zakopanego i ok 5 kilometrów od Poronina, leży ok 850 m n. p. m., tuż przy Tatrach, w dolinie Filipczańskiego Potoku.

Małe Ciche noclegi dawno temu  Polana Cicha dawno temu wypasano tu owce. Polana należała do sołtysów białodunajeckich, a od królewskiego mianowania w 1669 r. należałado braci Pawlików . Osada nazwę Małe Ciche pochodzi od polany, na której leży oraz Małe – dla odróżnienia  już dawnego  Cichego Wielkiego usytuowanego za wzgórzem Gubałowskim. W 1946 r. Małe Ciche zostało oddzielone od Poronin noclegi i nadano prawa samodzielnej wsi.

Małe Ciche noclegi  jest to idealne miejsce do spacerów,  czy wycieczek rowerowych. Zimą Małe Ciche zamienia sie się w miejscowość narciarską,. Otaczajace miejscowość lasy świerkowe mają niezwykle dobroczynny wpływ na zdrowie wszystkich turystów. Noclegi Małe Ciche dostarczają wiele miejsc noclegowychAtuty, ale i stale rosnąca baza tanich noclegów to główne argumenty przemawiające za pobytem w ustronnym Małym Cichym.

To urokliwa można zaobserwować wzmożone zainteresowanie wsią szczególnie zimą. Małe Ciche noclegi blisko wyciągu przy stokach działają szkółki narciarskie

W małym Cichym są 2 przysiółki: Tarasówka i Zgorzelisko piękny krajobraz, atarkcyjne turystcznie . W ostatnich latach rozwinęło się turystycznie W miejscowości jest kilka wyciągów narciarskich oraz nowy otwarty kompleks narciarski, nowoczesna kolejka krzesełkowa oraz  wiele  noclegów z wyżywieniem.

Wspaniałe widoki na Tatry oraz bezpośrednie sąsiedztwo stoków to tylko niektóre z zalet naszej oferty.

Znajdziemy tu  wypoczynek  zarówno letni jak i zimowy z bezpośrednim sąsiedztwem  z Tatrzańskim Parkiem Narodowym.

Duży i dobrze zagospodarowany plac jest dobrym miejscem zabaw dla naszych małych pociech.
Amatorzy turystyki rowerowej z pewnością polubią letni wypoczynek w Małym Cichym.

Małe Ciche noclegi ma swój niepowtarzalny klimat a gościnność mieszkańców na długo pozostaje w pamięci. Małe Ciche, z przepięknymi widokami na Tatry. Małe Ciche  noclegi z dziećmi jest idealne dla osób pragnących odpocząć w zacisznym miejscu, dla turystów lubiacych górskie i leśne wycieczki.
Obiekty zlokalizowany niedaleko szlaków, drogi  do Morskiego Oka, szlak na Rusinową Polanę i Gęsią Szyję.

Małe Ciche noclegi z wyżywieniem  to miejsce idealne na wypoczynek, szczególnie dla rodzin jak i dla par
.

Noclegi anjduja sie blisko od :
• Zakopanego
• szlaków
• Wyciągów,

Pokoje, osrodki wypoczynkowe, kwsatery, agroturyatyki, tanie noclegi w miejscowości Małe Ciche z dala od ruchliwej ulicy. Takie położenie zapewnia ciszę i spokój oraz niesamowicie ułatwia „zimowe szaleństwo”.

Małe ciche zapewnia zakwaterowanie zarówno dla grup zorganizowanych, obozy, wycieczki oraz  dla rowczasowiczów indywidualnych. Małe Ciche pokoje gościnne w malowniczo położonym w miejscowości u stóp Tatr. Dom leży nad potokiem w pobliżu lasu i wyciągu.

Znajdziesz tu ciszę i spokój, a dużo zieleni umożliwia dobrą zabawę dla dzieci.

W pobliżu  znajduje się rzeka i las, kompleks narciarski z trasą zjazdową m, oraz wyciągi orczykowe.

Turyści przebywający tu  nie będą się nudzić.

 


Możliwość komentowania jest wyłączona.