Lądek Zdrój

Sudety Wschodnie to piękne pasmo górskie gdzie znajduje się Lądek – Zdrój. Atrakcją jest jaskinia radochowska. Jest to jaskinia krasowa powstała w pliocenie, na skutek wypłukiwania się rozpuszczalnych w wodzie marmurów. lejną atrakcją jest jaskinia radochowska.

Jest to jaskinia krasowa powstała w pliocenie, na skutek wypłukiwania się rozpuszczalnych w wodzie marmurów. Lądek Zdrój tanie noclegi Jaskinia Radochowksa jest miejscem nocowania 5 gatunków nietoperzy. Najciekawszą atrakcją jest Kopalnia Złota w Złotym Stoku.Do zwiedzania udostępniono liczący 500 m długości odcinek Sztolni Gertrudy. Wystawy prezentują interesującą kolekcję planów i map złotostockiej kopalni, oryginalny sprzęt (m.in. wózek transportowy i piec muflowy), górnicze narzędzia i różne minerały. noclegi z wyżywieniem Lądek Zdrój Dodatkową atrakcją jest możliwość zjazdu na monsterrollerach. Lądeckie skałki w rejonie Trojaka (766 m n.p.m) to raj dla wspinaczy skałkowych i piechurów.

Można sprawdzić swoją sprawność fizyczną na parku linowym. Miasto odwiedzane jest o każdej porze roku, zaskakuje pięknem, klimatem i dobrocią mieszkańców.


Możliwość komentowania jest wyłączona.