Krynica – Zdrój ogólnopolską stolicą piękna

25. gala finałowa Konkursu Miss Polski odbędzie się 7 grudnia. Do Krynicy Zdroju przyjadą 24 kandydatki ubiegające się o tytuł najpiękniejszej Polski. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w telewizji Polsat.
Największą wartością dla miasta będzie gigantyczna promocja– mówi burmistrz dr Dariusz Reśko. – Będzie to także pewna próba. Nie mam wątpliwości, że sprostamy temu zadaniu. Chcemy, aby współpraca z organizatorami konkursu była współpracą długofalową, ale wiemy, że w dużej mierze zależy to od powodzenia tego pierwszego finału.
Gala Finałowa Konkursu Miss Polski 2014 odbędzie się na odpowiednio przygotowanej hali lodowej w Krynicy – Zdroju.  Organizatorom zależało na lokalnej realizacji wydarzenia, która umożliwi promocję lokalnych walorów turystycznych, kulturowych, biznesowych. Finiał w Krynica-Zdrój noclegi cieszy także ze względu na fakt pochodzenia z uzdrowiska Katarzyny Krzeszowskiej – Miss Polski 2012.
Tegoroczna edycja konkursu przybierze wyjątkowy charakter – za sprawą jubileuszu oraz nowej formuły zaproponowanej przez Organizatora – stowarzyszenie Humaneo. Kandydatki będą przygotowywane do pełnienia ról społecznych i zawodowych. Każda z nich uzyska wsparcie indywidualnego coacha, który ułatwi jej rozpoznanie swojego zawodowego potencjału. Ponadto finalistki będą uczęszczać na zajęcia w ramach Akademii Dyplomacji i Wizerunku. Docelowo staną się ambasadorkami poszczególnych branż. Szczególna uwaga zostanie skupiona na obszarach: IT i EKO.

Właściciel marki Miss Polski – Prezes Gerhard Parzutka von Lipiński wraz z tegorocznym Organizatorem – Krzysztofem Jurykiem – Prezesem Humaneo dostrzegają zasadność jeszcze większego niż dotychczas zaakcentowania siły wewnętrznego piękna kandydatek. Każda z dziewcząt ma swoje zawodowe plany i marzenia, dlatego tak ważne jest ich ukierunkowanie, ułatwiające im realizację celów lub odnalezienie właściwej ścieżki zawodowej.


Możliwość komentowania jest wyłączona.