Wczasy w Gdyni

Gdynia noclegi to idealne miejsce do organizacji różnorodnych imprez żeglarskich. . Odwiedzając miasto Gdynia warto zwiedzić tę nowoczesną przystań jachtową. A gdy chcesz zaznać trochę obcowania z przyrodą, odwiedź klimatyczną część miasta czyli Gdynię Orłowo, gdzie zaobserwować można piękną plażę z ptactwem wodnym, piękny klif, promenadę i charakterystyczne molo. Gdynia noclegi blisko plaży cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wczasowiczów. W centrum miasta Gdyni mieści się najnowocześniejsza oraz największa w naszym kraju przystań jachtowa Marina Gdynia.

Co warto wiedzieć o Gdyni?

Od czasu 1998r. Marina swoją rolę pełniła w strukturach Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wszystkie okazy naturalnie są hodowane w sztucznych warunkach, w aż 68 akwariach, które obejmują trzy poziomy budynku. Pojemność zbiorników jest niesamowicie zróżnicowana więc od niewielkich 200 litrowych do ogromnych 10 000 litrowych. W akwariach tych mieści się około 1500 żywych organizmów z około 250 gatunków, takich jak np ciekawe ryby, płazy, gady, które pochodzą z całego świata, dla przykładu Ameryki Północnej, Afryki, czy północy Europy. Mieści się tam aż 260 miejsc cumowniczych. Przygotowywanych jest tu wiele imprez nurkowych i żeglarskich zarówno na poziomie naszego kontynentu, jak poziomu światowego. To bardzo niesamowite miejsce, a najbardziej wyjątkowe rankiem.

W centrum miasta, na alei Jana Pawła II znajduje się Gdyńskie Akwarium czyli jeden z największych tego typu obiektów w Polsce. Od czasu 2005r. obiekt posiada status ogrodu zoologicznego i wystawia 4 główne biotopy, jakie można zaobserwować na całym świecie: Morza Bałtyckiego, niesamowitych tropików Amazonii, rafy koralowej i oceanicznej toni. jest to miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, w województwie pomorskim, mieści się nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim.

Jest częścią Trójmiasta, jest więc jednym z miast centralnych aglomeracji Trójmiasta. Do tych najpopularniejszych należą: zloty żaglowców, Targi Wiatr i Woda,Gdynia noclegi centrum Saling Days.W Akwarium znaleźć można również bardzo aktywnie działającą Sekcję Edukacji, która pełni rolę przeprowadzania niekonwencjonalnych lekcji w formie niesamowitych doświadczeń. Sporo miejsca wewnątrz obiektu pozwala na przygotowywanie wystaw w Galerii, a także organizację imprez dla dzieci. Obiekt przyjmuje zwiedzających przez cały rok

noclegi Gdynia

Możliwość komentowania jest wyłączona.